БУЧАНСЬКА МОНЕТА

Кажуть: «Де не є добре, а вдома краще.». І це не порожні слова. Дім – це місце, де ви відчуваєте полегшення, очікуєте спокою та затишку, місце, яке належить лише вам і вашим близьким. Але наше повернення додому було сповнене горя та смутку. Коли ми побачили нашу скалічену Батьківщину, у нас лилися сльози і стояв ком у горлі.

Таке зелене, гарне квітуче місто, в якому ми виросли, було спаплюжено тими, кого ми вважали друзями. Руйнування, пограбування, терор прийшли туди, де ми провели дитинство. І багато з тих, хто відмовився покинути рідні домівки, були жорстоко катовані, осоромлені та вбиті за чиїмось злобним бажанням без жодної реальної причини…

Зроблено бучанцями

На згадку про наших братів і сестер

Головною особливістю цієї монети є те, що її виготовляли безпосередньо учасники цієї трагедії. Ми корінні бучанці, двоє друзів, які постраждали під час окупації нашого міста. Ми розробили дизайн монети та втілили наш задум в життя. Трохи пізніше, дуже захопившись цією ідеєю, ми вирішили зробити 3 види монет з різним покриттям і створити для них унікальні футляри. Футляри також розроблені та виготовлені нами, і кожна монета йде в комплекті разом із футляром.

КОЛЕКЦІЯ

Патинована латунь Патинована латунь obverse
Патинована латунь

1440 грн.

Посріблена латунь Посріблена латунь obverse
Посріблена латунь

1960 грн.

Позолочена латунь Позолочена латунь obverse
Позолочена латунь

3040 грн.

Набір з 3 монет Набір з 3 монет obverse
Набір з 3 монет

5440 грн.

Ексклюзивна монета Ексклюзивна монета obverse
Ексклюзивна монета

10000 грн.

КОНЦЕПЦІЯ ПАМ'ЯТНОЇ МОНЕТИ

Ми переконані, що монета має цінність лише в тому випадку, якщо її кількість обмежена. Тому ми твердо вирішили, що загальний тираж цієї колекції становитиме рівно 8000 монет. (4500-патинована латунь, 2000-посріблена латунь, 1000-позолочена латунь, 500-ексклюзивна монета). Кожна монета матиме свій порядковий номер (для монет з кожним покриттям – окремий), який буде вигравіруваний посередині футляра. Після продажу останньої монети всі вихідні дані будуть знищені. І ваша унікальна монета набуде історичної цінності.

Характеристики монети:

 • склад - латунь з покриттям
 • діаметр - 40 мм
 • діаметр ексклюзивної монети - 50 мм
 • товщина - 3 мм

Характеристики футляру:

 • розміри (1 монета): 60 x 70 x 20 мм
 • розміри (3 монети): 182 x 70 x 20 мм
 • деревина - цільний дуб
 • покриття - масло-віск

Аверс

Це Герб нашої Бучі. Він являє собою генеалогічне дерево Бучі з сильним корінням, яке виникло внаслідок злиття чотирьох міст, які були розкидані навколо залізничної станції, символу розвитку та прогресу міста. Навколо герба – дубове листя, як символ незламності духу, мудрості та сили українців.
Герб увінчаний короною як символом аристократичного походження міста. Вперше про володіння цими землями польським шляхтичем Лясоті згадується в 1630 році, де багато років люди жили і працювали на благо жителів рідного міста.

Реверс

На цій стороні медалі — три головні символи, які запам’ятаються бучанцям на довгі роки:

 • наша церква як символ надії, що ніхто не забуде багатьох жертв, які були нашими сусідами і були поховані на задньому дворі церкви;
 • велосипед, як символ безглуздої жорстокості, коли людину вбили, коли вона їхала додому на велосипеді;
 • зростаюче дерево, як символ нового життя, символ надії і віри в те, що все було не марно, що життя стане кращим і в майбутньому люди в усьому світі житимуть без насильства.