Bucha

ПРО НАС

Ми – два товариші, корінні жителі Бучі, що познайомились в першому класі і закінчили школу разом. Потім наші шляхи розійшлись. В мирні часи ми працювали кожен на своєму фронті - будували своє майбутнє та майбутнє нашої громади. Кожен з нас жив своїм життям і лише зрідка ми зустрічалися. Та все змінила війна….

Марно казати, яким шоком для нас стала ця страшна подія. Наше життя перевернулося з ніг на голову. Ми, як і кожен українець , щось втратили під час цієї трагедії: роботу, майно, знайомих, друзів. Та всі ці незгоди не зламали нас. Навпаки – наш народ об’єднався, як ніколи раніше. Таким чином і ми, два товариші, які колись давно сиділи за однією партою, знову об’єдналися, проте цього разу, щоб створити дещо особливе, те, що ми раніше не робили ніколи. Як люди творчих професій – я архітектор, а мій друг – різьбяр по дереву, ми хотіли висловити глибокі потрясіння – надати їм матеріальної форми, поділитися своїм досвідом з усіма, кому, як і нам, боляче бачити, що відбувається з нашою країною, з нашим народом. Маленька річ, яка поміститься в руці навіть у дитини, але з історією, яка буде занадто важкою лише для одного серця.

Таким чином, у нас виникла ідея створити колекційну латунну монету. Не тільки колекційну монету, а й щось більше, ніж просто сувенір. Монета, в яку ми вклали частинку трагедії нашого міста в кожну деталь і дрібницю, щоб форма і зміст злилися в єдине ціле – найматеріальніше втілення трагедії, що нам вдалося створити і якого ви може торкнутися.

Бучанська монета - не лише сувенір

Дизайн монети розроблено особисто нами, корінними бучанцями. Зображення на монеті є символічним і має прихований зміст. У ньому не тільки біль, а й надія. Ми зобразили символ нашого міста на зворотному боці монети та символи трагедії, які застрягли в нашій пам’яті, разом із проблиском надії на світле майбутнє та омолодження на зворотному боці.

Ми прагнемо, щоб наш проєкт надихнув кожного українця, від маленького до найстаршого, щоб вони починали робити те, що в їхніх силах. Ми їм бажаємо, щоб вони почали щось змінювати, покращувати, щоб вони почали діяти. Наш головний меседж: треба працювати не покладаючи рук!