ПРО НАС

DFNDRS — спогад про те, що має пам’ятати кожен українець — вторгнення росії в наш рідний дім. Цей проєкт покликаний розповідати світу про події, які сталися у 2022 році й ознаменувалися організованим знищенням українського народу.
Ці монети створені бучанцями, які пережили той страшний період. Символи, що зображені на монетах є уособленням геноциду Бучі: покинутий велосипед, власника якого розстріляли російські солдати, церква, в якій знайшли масове поховання українців і дерево, яке є символом відбудови та відродження життя в Бучі. Тому метою цього проєкту є ребілдинг України.
DFNDRS — це втілення духу українського народу, його сили, рішучості та жаги до свободи. Ми вільні, тому здолаємо будь-які перешкоди!

Місія DFNDRS:

1. Передача частини історичних подій в Україні світові.
2. Працевлаштування населення, створення робочих місць.
3. Відновлення закладів освіти задля забезпечення майбутнього.

Унікальність бренду: DFNDRS — це єдиний бренд в Україні, продукт якого є у такої кількості світових лідерів. Також частина продуктів компанії є неповторними з точки зору технологій виробництва, тобто світових аналогів немає. За час повномасштабного вторгнення, Бучу відвідало чимало міжнародних представників, яким було вручено монети DFNDRS, серед них:
  1. Папа Римський Франциск.
  2. Борис Джонсон.
  3. Джорджа Мелоні.
  4. Кісіда Фуміо.
  5. Пол Хофхайнз.
  6. Єнс Столтенберг.
  7. Катрін Якобсдоуттір.
  8. Вікторія Прентіс.
  9. Педро Санчес.
Насправді цих людей більше, інформація про відомих власників монет тут.Зроблено бучанцями

На згадку про наших братів і сестер

Головною особливістю цієї монети є те, що її виготовляли безпосередньо учасники цієї трагедії. Ми корінні бучанці, двоє друзів, які постраждали під час окупації нашого міста. Ми розробили дизайн монети та втілили наш задум в життя. Трохи пізніше, дуже захопившись цією ідеєю, ми вирішили зробити 3 види монет з різним покриттям і створити для них унікальні футляри. Футляри також розроблені та виготовлені нами, і кожна монета йде в комплекті разом із футляром.

дитяча медаль

Також DFNDRS прагне створювати матеріальні цінності. Наприклад, цього року команда створила дитячу медаль.

Медаль вилита з броні російського БТР-70, знищеного між Бучею та Ірпенем 4 березня 2022 року. На аверсі зображено дату початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну, жінка із закритим обличчям та терновим вінком у волоссі, як уособлення матерів, що втратили дітей під час війни. Жінка тримає на руках дитину – затемнений неповний силует дівчинки, що робить акцент на її відсутності. У медалі відсутній фрагмент, що формою нагадує уламок. За задумом комнади, з часом на неї буде нанесена дата закінчення війни, кількість загиблих дітей та завершений силует дитини, а уламок приєднається до своєї основи. На реверсі нанесено абрис Верхньої брами, в якому проєктується Мартиролог загиблих дітей.

Ми вільні. Закарбуйте історію

Монета буде існувати завжди, як символ пам'яті про тих, кого відібрала війна. Вона збереже свою цінність навіть через десятиліття та століття, залишаючись незмінною, незалежно від погодних умов чи інших впливів.

Дизайн монети розроблено особисто нами, корінними бучанцями. Зображення на монеті є символічним і має прихований зміст. У ньому не тільки біль, а й надія. Ми зобразили символ нашого міста на зворотному боці монети та символи трагедії, які застрягли в нашій пам’яті, разом із проблиском надії на світле майбутнє та омолодження на зворотному боці.

Ми прагнемо, щоб наш проєкт надихнув кожного українця, від маленького до найстаршого, щоб вони починали робити те, що в їхніх силах. Ми їм бажаємо, щоб вони почали щось змінювати, покращувати, щоб вони почали діяти. Наш головний меседж: треба працювати не покладаючи рук!

подяка
нагородженняНещодавно отримали подяку, вручену DFNDRS з нагоди Дня Бучі 💙💛

Це велика честь і визнання нашої роботи.

Дякуємо всім, хто підтримує нас.

Ми вільні. Закарбуйте історію.