ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Доставка

Ми відправляємо по всьому світу УкрПоштою - внутрішньою транспортною компанією України. Час доставки залежить від країни призначення, але зазвичай триває від 14 до 28 днів. Також необхідно 14 днів, щоб ваше замовлення було оброблено для доставки. Це пов'язано з тим, що процес створення одного комплекту займає 12-14 днів і починається відразу після оформлення замовлення. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб виконати замовлення максимально швидко.
Доставка здійснюється за рахунок покупця.

Вартість доставки

Вартість доставки Вашого замовлення в будь-яку точку світу складає всього 10$.
По Україні можлива доставка Новою поштою згідно тарифів перевізника.

Обробка замовлень

Відправляємо з Бучі чи Києва. Час обробки замовлення становить 2-3 робочих днів (крім вихідних та святкових днів).

Успішно оформлені замовлення отримають електронний лист: перевірте свій спам-фільтр або зв’яжіться з нами для підтвердження.

Якщо вам потрібна допомога з Вашим замовленням, будь ласка, перевірте свій фільтр спаму або негайно зв’яжіться з нами за адресою defenders.in.ua@gmail.com

Ми не зможемо внести зміни у Ваше замовлення після його відправлення, тому уважно перегляньте та переконайтеся, що Ви ввели правильну адресу. Ми не несемо відповідальності за недоставку через помилки у зазначеній Вами адресі, у разі виникнення такої ситуації, ми повернемо кошти за оригінальне замовлення (без вартості доставки) і попросимо Вас повторно створити замовлення.

Повернення

Якщо з будь-якої причини Ви не задоволені своєю покупкою в Buchan Coin і хочете повернути її, ми приймаємо повернення протягом 14 днів після отримання.

Оплата

  • Visa
  • MasterCard

Оплата може бути здійснена у USD або гривнях.

Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS.
Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000922, b2bsupport@portmone.me