ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Доставка

Ми відправляємо по всьому світу УкрПоштою - внутрішньою транспортною компанією України. Час доставки залежить від країни призначення, але зазвичай триває від 14 до 28 днів. Також необхідно 14 днів , щоб ваше замовлення було оброблено для доставки. Це пов'язано з тим, що процес створення одного комплекту займає 12-14 днів і починається відразу після оформлення замовлення. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб виконати замовлення максимально швидко.
Доставка здійснюється за рахунок покупця.

Вартість доставки

Вартість доставки Вашого замовлення в будь-яку точку світу складає всього 10$.
По Україні можлива доставка Новою поштою згідно тарифів перевізника.

Обробка замовлень

  • Відправляємо з Бучі чи Києва
  • Замовлення обробляємо протягом 2-3 робочих днів (крім вихідних та святкових днів)
  • Успішно розміщені замовлення отримають електронний лист, перевірте свій спам-фільтр або зв’яжіться з нами для підтвердження.
  • Якщо вам потрібна допомога з вашим замовленням, будь ласка, перевірте свій фільтр спаму або негайно зв’яжіться з нами за адресою survivors.bucha@gmail.com . Ми не зможемо внести зміни у ваше замовлення після його відправлення.
  • Перегляньте та переконайтеся, що ви ввели правильну адресу. Ми не несемо відповідальності за недоставку через помилки в зазначеній вами адресі. Якщо замовлення буде повернено через неправильну адресу, ми повернемо кошти за оригінальне замовлення (без вартості доставки) і попросимо вас повторно створити замовлення.

Повернення

Ми хочемо, щоб ви були щасливі. Якщо з будь-якої причини ви не задоволені своєю покупкою в Buchan Coin і хочете повернути її для повернення коштів, ми приймаємо повернення протягом 14 днів після отримання.

Оплата

  • Visa
  • MasterCard

Оплата може бути здійснена у USD або гривнях.

Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS.
Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000922, b2bsupport@portmone.me