Цей паракордовий український браслет зроблено з російського танка, знищеного між Бучею та Ірпінем у березні 2022 року. Мінімалістичний дизайн ювелірного браслета зі сталі, натхненного оригінальним браслетом Азовсталі, який продався по всьому світу понад 100 000 штук.
- Дизайн: брутальний мінімалізм (подобається понад 100 000 людей у всьому світі)
- Абсолютно безпечний, не викликає алергічних реакцій.
- Серія браслетів обмежена. Знищена техніка противника в звичайному стані дуже рідкісна, деталей, з яких можна зробити такі речі, вкрай обмежено. Сподіваємося на нашу швидку перемогу та припинення поставок ворожої «сировини» в нашу країну.
- Браслет не змінить свого вигляду з роками. Сталь, з якої вони виготовлені, — це броня, яка в десятки разів твердіша за звичайну (звичайна сталь має твердість «-11» HRC, наш матеріал — «33,2» HRC).
Розмір:
Сталева пластина: 40x8,7x2,4 мм. Довжина - 250 мм (розмір регулюється, довжину можна регулювати на браслеті самостійно). Товщина сталевої пластини може бути різною в залежності від місця її зрізу (не більше 0,5 мм).
Головною особливістю цієї монети є те, що її виготовляли безпосередньо учасники цієї трагедії. Ми корінні бучанці, двоє друзів, які постраждали під час окупації нашого міста. Ми розробили дизайн монети та втілили наш задум в життя. Трохи пізніше, дуже захопившись цією ідеєю, ми вирішили зробити 3 види монет з різним покриттям і створити для них унікальні футляри. Футляри також розроблені та виготовлені нами, і кожна монета йде в комплекті разом із футляром.
930 грн.
950 грн.
950 грн.
960 грн.
1120 грн.
1460 грн.
1700 грн.
2350 грн.
2360 грн.
3650 грн.
6530 грн.
10000 грн.
Це Герб нашої Бучі. Він являє собою генеалогічне дерево Бучі з сильним корінням, яке виникло внаслідок злиття чотирьох міст, які були розкидані навколо залізничної станції, символу розвитку та прогресу міста. Навколо герба – дубове листя, як символ незламності духу, мудрості та сили українців.
Герб увінчаний короною як символом аристократичного походження міста. Вперше про володіння цими землями польським шляхтичем Лясоті згадується в 1630 році, де багато років люди жили і працювали на благо жителів рідного міста.
На цій стороні медалі — три головні символи, які запам’ятаються бучанцям на довгі роки: