Представляємо брелок Слава Україні з прапором України, виготовлений з броні знищеного російського танка! Продемонструйте свою любов до України цим унікальним і привабливим брелоком. Цей брелок, виготовлений вручну з перероблених матеріалів, є екологічно чистим і стильним. Яскраві кольори прапора України додають патріотичної нотки цьому унікальному аксесуару. Цей брелок ідеально підходить для зберігання ключів або як яскравий елемент сумки, він обов’язково розпалює розмови та продемонструє вашу гордість. Візьміть один сьогодні і візьміть з собою частинку української історії, куди б ви не пішли! Слава Україні!
- Дизайн: брутальний мінімалізм (це подобається багатьом людям у всьому світі)
- Абсолютно безпечний, не викликає алергічних реакцій.
- У процесі гравіювання ми використовуємо спеціальний лазер, призначений виключно для високоточного гравіювання на металі. Таким чином, ми можемо отримати кращу картинку та зробити її більш виразною.
Розмір:
Сталева пластина: 1,57x0,24x0,24 дюйма (40x6x6 мм). Товщина сталевої пластини може бути різною в залежності від місця її зрізу (не більше 0,5 мм).
Головною особливістю цієї монети є те, що її виготовляли безпосередньо учасники цієї трагедії. Ми корінні бучанці, двоє друзів, які постраждали під час окупації нашого міста. Ми розробили дизайн монети та втілили наш задум в життя. Трохи пізніше, дуже захопившись цією ідеєю, ми вирішили зробити 3 види монет з різним покриттям і створити для них унікальні футляри. Футляри також розроблені та виготовлені нами, і кожна монета йде в комплекті разом із футляром.
930 грн.
950 грн.
950 грн.
960 грн.
1120 грн.
1460 грн.
1700 грн.
2350 грн.
2360 грн.
3650 грн.
6000 грн.
6530 грн.
10000 грн.
25000 грн.
Це Герб нашої Бучі. Він являє собою генеалогічне дерево Бучі з сильним корінням, яке виникло внаслідок злиття чотирьох міст, які були розкидані навколо залізничної станції, символу розвитку та прогресу міста. Навколо герба – дубове листя, як символ незламності духу, мудрості та сили українців.
Герб увінчаний короною як символом аристократичного походження міста. Вперше про володіння цими землями польським шляхтичем Лясоті згадується в 1630 році, де багато років люди жили і працювали на благо жителів рідного міста.
На цій стороні медалі — три головні символи, які запам’ятаються бучанцям на довгі роки: